Úvod Ubytovanie Kúpele Bojnice Cenník Voľný čas Rezervácia
Ubytovanie


APARTMÁN sa nachádza priamo v kúpeľnom areáli mesta Bojnice a je súčasťou apartmánového komplexu liečebného domu Tribeč. Novovybudovaný liečebný dom je situovaný v priestoroch bývalého letného amfiteátra v príjemnom lesnom prostredí na okraji kúpeľov.

Nachádza sa na druhom poschodí. Je trojizbový s balkónom v obývacej časti. Má dve samostatné spálne a dve kúpeľne so sprchovacím kútom a WC, ktoré sú prepojené s veľkou obývačkou s kuchynským kútom a jedálňou s barovým pultom.

V spálňach sú 2-posteľové (manželské) lôžka, v obývačke je rozťahovacia sedacia súprava (veľké dvojlôžko). Ponúka veľmi pohodlné ubytovanie max. pre 6 dospelých osôb, pričom je možné aj oddelené využitie bez jednej spálne a príslušného sociálneho zariadenia, ktorá má aj samostatný vchod.

K vybaveniu patrí 2x chladnička, 2x káblová FTV, DVD, CD prehrávač, 2x varná kanvica, 2x rádiobudík, keramická platňa, mikrovlná rúra, fén, vysávač, kuchynské vybavenie, internetová prípojka (potrebný počítač/notebook s klasickou prípojkou RJ45, prideľovanie IP adresy je automatické) a vnútorný telefón.© 2005 Apartmány Tribeč. All rights reserved. Kontakt: spaslovakia-at-patria1.sk        !!! Pozor: nahraďte v adrese text "-at-" znakom "@" !!!